Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От ученическо съчинение: "Моят дядо ми е разказвал, как са живеели децата на моята възраст по негово време. Те са ходели в гората за гъби и боровинки, играели са футбол на поляната, къпели се в реката и са ловили риба - и всичко това, защото нещастните деца не са имали нито телевизор, нито компютър."
Ученически 3,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Що е това русо и умно? — Кокер шпаньол! "Дянков подаде оставка" Скъпи Дянков, музо моя, как можа да си отидеш? Кат мокра връв ти взе завоя, вместо мъжки да се биеш! Под мостовете не шумят реки, защото ти и тях изпи. По улиците хората се щурат и търсят те да ти го турят... Ела, бе, мъж си или не? Набързо си събра багажа и духна, хич не знам къде изнесе се със антуража. Плати ли тока си поне? А парното? Ами водата? Или маскира се с боне и фуста, както ти приляга? Обувки с токчета високи обуй и бързо да те няма, че тук със чувства най-дълбоки, ще те заврем обратно в твойта мама! Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1. Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами, ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип, от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва - Снощи се прибрах по-рано вкъщи и, представи си, заварих жена си с един италианец! — И какво му каза? — Какво да му кажа? Да не би да знам италиански! Мъж към жена си: - Много си нервна и груба днес. Пред или следменструален синдром? - И двете!!!