Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Абе Славчо, що ти е синьо окото бе? - Щот` жената ме бушонира... - Е защо бе? - Щот` й говорех на ти! - Че то зарад това не бият бе! - Бият, бият... - Е как така бе, пич? - Ми лежим си аз у леглото и тя ме подбутва и вика "Абе Славчо, ние отдавна не сме правили секс!", а аз й викам "Не ние, а ти!"
Семейни 3,679 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато на гости ми казват "Чувствай се като у дома си", аз се събличам по гащи, нагласям си нещо леко за хапване, пускам си тихо музика и влизам във "Фейсбук"... Арменец е звание, евреин е призвание, циганин е професия, българин е съдба. Един пиян се прибирал късно през ноща.Пътят му минавал през гробищата.Имало прясно изкопан гроб,подготвен за следващият ден и пияният залитнал,паднал в гроба и там заспал.На следващата сутрин се събудил и гледа един пиян поп го гледа умно отгоре.Пияният се обвил с ръце и измрънкал: -Дядо попе,студено ми е! А пияният поп му отговорил: -Как няма да ти е студено ,като си се разровил целия. Водят малко момиченце при психиатър. Психиатърът я пита: — Как се казваш? — Мая. — А на колко години си? — На 5. — Кой сезон е сега? — Лято. — Е как лято, вчера вози ли се на шейна? — Возих се. — А прави ли снежен човек? — Правих. — Е какво лято е сега? — Скапано! Мозък - моя втори любим орган. Уди Алън