За всички гости на града: Какво да направите ако срещнете перничанин?!?
-На първо място запазете спокойствие и в никакъв случай не го гледайте в очите!
-Отстъпете бавно назад с все така приведена глава!
-Ако все пак ви подгони не бягайте! По-добре паднете на колене и се молете, въпреки че нищо не сте направили :D
- Преструването на умрял не върши работа, тъй като за спорта ще мине да ви ритне 5-6 пъти :D
- Препоръчително е да започвате разговора винаги с: ЧЕ....
Иванчо карал велосипед и на пътя срещнал Марийка.
-Иванчо, ще ме закараш ли до вкъщи?
-Ще те закарам, качвай се!-казал Иванчо.
Стигнали до къщата на Марийка, и тя му казала:
-Абе, Иванчо как може да си такава будала, та цяло село разбра, че съм без гащички.
-Абе, Марийке ти да не мислиш, че си била седнала на рамката.