Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бие - значи обича! Боксьорът след края на боя покани съперника на среща.
Спортни 5,124 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мутра разказва на друга: - Наскоро пътувах с влак и там пийнахме с приятели, та с един полицай се сдърпах та взех, че го изхвърлих през прозореца. - И какво? Даде на който колкото трябва и са те осъдили условно? - Защо пък и да ме осъждат? Оформиха го като административно нарушение - за изхвърляне на боклук през прозореца... Тя се погледна в огледалото и сложи на масата още една бутилка водка. Марийка пита майка си: -Мамо, може ли да отида на дискотека? Майка и: -Не. Марийка я попитала: -Зашто ма, мамо, ма? Майка и и казала: -Защото като станеш да танцуваш ще ти падне п*тката. Марийка се стреснала и казала: -Мамо, ами аз няма да танцувам. -Тогава може, ама и да те карат няма да ставаш. -Добре, мамо -казала Марийка и отишла на дискотека. Там всички танцували, а тя седяла и не ставала. Дошъл при нея Иванчо: -Марийне, айде да танцуваме. -ООО не не искам. -Що ма, Марийке, ? Айде де. -Не не не искам. -Е що? -Ми срам ме е да ти кажа. -Кажи аз няма да се смея. -Ми мама каза че ако танцувам ще ми падне п*тката. -ООООООООО тва ли било? Не се притеснявай аз имам шевна машина ще я зашием. -Наистина ли? -зарадвала се Марийка. -Да. -Ми добре да я зашием и да танцуваме. Излезли те -Иванчо я опънал и влезли вътре. Танцували каквото танцували по едно време Марийка рекла: -Иванчо айде да идем да боцнем пак че нещо май се разши. Надежди на американците - база на Луната през 2008 година. Надежди на софиянци - метрото стига до Младост през 2010 година. Като бях малък ми казваха:"Яж! Че няма да те вземат войник!"...Защо ядох?