Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят двама приятели и ловят риба. На единия му кълве страшно много а на другия изобщо не му потрепва плувката и той се обръща към приятеля си: - Гошо абе на каква стръв ловиш та ти кълве толкова много? - Ами на червей, еи от там ги извадих! - показвайки му едно близко бунише. Отишъл нашия човек да вади червей а приятеля му през това време хванал златната рибка а тя го помолила да я пусне с обещанието, че ще му изпълни 3 желания. - Какво е първото ти желание? - попитала рибката. - Искам да съм много богат! - Готово! Какво е второто ти желание? - Искам да имам много голям пенис! - Готово! Третото? Гошо погледнал към приятеля си, съжалил го и казал на рибката: - Изпълни му на на него едно желание! А приятеля му в това време се провинал: - Гошоооо, триста бика да те ебат за дето ме накара да търся тука червей!
Семейни 1,862 прегледа
Следващ →

Още вицове