Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Спасителят на басейна към компания: - Вие, групата, дължите глоба. - За какво? Щото пием бира? - Не, бира може да се пие. Глобата е за това, че пиете вече пети час бири, а никой не е ходил до тоалетната.
Професионални 3,538 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зайо Байо бил голям алкохолик. Среща той един път Кума Лиса и я гледа в едно Ferrari. - Откъде пари за тая кола бе Лисо? - Пита Зайо. - Аз да не съм алкохоличка като теб. - Казала лиса Върви и след малко гледа Кумчо Вълчо w BMW последен модел. - Откъде пари за тая кола бе Вълчо? - Пита Зайо. - Аз да не съм като теб алкохолик. - Казал вълчо След един ден Вълчо и Лица срещат Зайо с Mercedes-Benz последен модел. Питат го откъде пари за колата. А той им казал: - Върнах амбалажа! Говорят си две жени за мъже: - Първо заряза пиенето, после заряза цигарите, а накрая и мен... Въпрос: Какво ще стане, ако 30 голи млади момичета скочат в басейн? Отговор: Компот от сливи. Въпрос: А какво ще стане, ако 30 голи стари баби скочат в басейн? Отговор: Ошав. Разговор между двама рибари : - Как можа да вземеш за жена тая бе? Глуха, кьорава, саката, с брада и мустаци! - Да, да! Ама да знаеш какви глисти има! Двама приятели седнали в едно кафене. На отсрещната маса една мадама седнала и си разкрачила краката. Между тях се виждало нещо черно. Единият от приятелите казал: -Това са и космите-тя е без гащи! Другият: -Не е вярно-това са и гащите! -и завързали спор. Спорили, спорили, накрая дошъл сервитьора при тях и те му казали: -Виж сега, с моя приятел спорим. Оная мадама там се е разкрачила и между краката и се вижда нещо черно. Аз викам, че са космите и, пък той вика , че са гащите и. Ето ти десет лева, иди до нея, изпусни нарочно менюто и погледни , за да ни кажеш. Келнера взел десетте лева и направил каквото му казали. Върнал се при тях и те го питат: -Е, кажи сега -космите ли са или гащите? -Момчета, момчета, и двамата не сте познали. -Тогава какво е? -Мухи, момчета, мухи! ! !