Двама чукчи, баща и син си седят в къщата. По едно време синът пита бащата:
- Тате, вярно ли е, че ние, чукчите сме най-тъпата нация на света?
- Не, моето синче, не е вярно, да чукнем на дърво. Чук-чук.
- Влез!
Спасителят на басейна към компания:
- Вие, групата, дължите глоба.
- За какво? Щото пием бира?
- Не, бира може да се пие. Глобата е за това, че пиете вече пети час бири, а никой не е ходил до тоалетната.