Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Поздрав за Пена - диабета .. с песента "Бонбони" Гошо - куция .. с песента "спри ме" Иво - кривогледия .. с песента "палаво око" Пешо - затворника .. с песента "четири стени" Мишо - паркинсона .. с песента "те карам да вибрирраш" Дими - двуличния .. с песента "моето друго аз" Пешо - лъжеца .. с песента "кажи честно" Марийка - вдовицата .. с песента "след раздялата" Дими - миризливия .. с песента "стои далече" Дидо - дебелия .. с песента "тяло пречиш ми" грозната Бети .. с песента "умна и красива" Иван куция .. с песента "към тебе тичам" Гошо - немия .. с песента "така ми говори" Жоро-байпаса .. с песента "Ти нямаш сърце" Иван - астмата .. с песента "Дишай"
Черен хумор 2,822 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един младеж отива студент.Но никога не е спал с жена.Там една негова колежка много го харесва,но той не знае какво да прави.Обажда се на баща си. -Тате,тук имам една мадама,но незнам какво да правя.Как да действам? -Сине,изведи я на ресторант. Така и направил.Седнали вечерта,яли,пили,но момчето отива и пак звъни на баща си: -Тате,ами сега? -Сега я води в квартирата. Отишли в квартирата му и той пак звъни: -Тате,ами сега? -Прави каквото прави коча на овцата-казал бащата. Студентът отишъл при девойката и прас една глава. Полицай разхожда в парка кучето си. Среща го непознат и пита: - Къде си замъкнал тая свиня? Полицаят възмутен отговаря: - Това не е свиня, а куче! - Аз не питам теб, а кучето. - Славчо, обичаш ли жените? - Обичам да чукам, иначе не. Всеки път сутрин, когато чуя някоя дама в тролея да моли с думите "Господине, може ли малко по-навътре", се изпълвам със смесени чувства. Двама луди пътуват във влак. Влакът влиза в тунел. Минута, две, три… Тунелът не свършва. - Защо е толкова дълъг този тунел? - безпокои се единият. - Ей, че си тъп! Нали седим в последния вагон!