Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На плажа плаче детенце. Иванчо пита татко си: - Тате, това момче не е ли германче? - Да, татьовото. - А защо, тогава, плаче на български?
Тъпизми 2,888 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато бях малък, пожелах от Бог колело, но той не работи така. Затова си откраднах едно и си пожелах да ми прости! Братче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето: — Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва. — Да не съм толкова глупав – да съм по-умен? Две студентки си обсъждат нови запознанства. Едната: - Много се чудя... - Какво се чудиш? Да му пуснеш ли? - Не, дали ще се обади. А аз ще му пусна... Hикой не е идеален, докато не се влюбиш в него! Един дядо казал на своята баба: - Бабо, иди да ми купиш лукчета че ме боли гърлото! Бабата тръгнала, обаче по пътя попитала един младеж: - Момче, извинявай от къде мога да купя лукчета? Младежа й казал: Ето там - като посочил публичния дом. Бабата тръгва и като стигнала видяла една дълга опашка от хора. Какво да прави и тя се наредила на опашката. Минал един младеж и й вика: - Бабо, и ти ли ма? - Ти не ме гледай че съм стара. Знаеш ли как ги смучкам? - казала бабата.