Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Индиански вожд имал тежък запек и след безрезултатно лечение решил да отиде при лекаря на бледоликите. Почукал, влязъл и изфъфлил на развален английски: - Докторе, голем вожд, ако нема! Доктора се досетил каква е причината и му дал едно шишенце с рициново масло. Индианеца обаче на тръгване от града се спънал и счупил шишенцето. Върнал се: - Докторе, голем вожд, ако нема! Получил по-голямо шишенце, но отново се спънал и го счупил. - Докторе, голем вожд, ако нема! Доктора се зачудил, отдавна не бил срещал толкова тежък случай. Извадил еднолитрова бутилка с рициново масло и я връчил на вожда да си ходи по живо по здраво. Този път болния се прибрал нормално във вигвама. На другия ден, жената му посетила доктора и му рекла: - А бе, бледолики, какво направи! Големо ако, вожд нема!
Индианци и Каубои 8,035 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваша с куче: — За кучето платихте ли? — Не! Подарък за рождения ми ден е. Все по-често се замислям, че отивам на работа, защото има интернет, а в магазина - защото има бира. И тази година коледни чудеса нямаше, имаше само коледен PR: "българската коледа" дотук е събрала 2 600 000 лв(не се знае дали ДДС-то влиза в тях)... постъпления от бюджетния излишък за "българската коледа" - 0(нула) лева. ( "3,9 милиона лева получи българската федерация по мотоциклетизъм от бюджетния излишък..") ("Близо половин милион лева ще върне обратно в бюджета Фондът за лечение на деца в чужбина, защото парите не са похарчени в срок. Причината - документите се бавели с месеци от чиновниците в здравното министерство..") Иванчо и Марийка си имали черно котенце. Много си го обичали, но то ненадейно изчезнало. Веднъж обаче Иванчо отишъл в класа на Марийка в голямото междучасие и още от вратата превъзбудено викал: Марийке, Марийке, намерих котенцето! Учителката ни го е взела и си го е скрила под полата! -Сигурен ли си, че това е нашето котенце? -Много прилича но пак ще проверя! На следващото междучасие Иванчо идва разочарован: -Не, Марийке, не е нашето котенце! На нашето цепката на устата му беше настрани а на нейното е надолу! Изобщо не обичам да знам какво говорят хората зад гърба ми. Това много ме ласкае.