Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Взимат интервю от борче: - Аз врагове нямам... Може би - само един. (Звъни телефона) - Минутка само... "Ало, да...Разбрах.!" - та ви казвах значи - аз врагове повече нямам.
Любими Герои 3,358 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци се учат на културни обноски и се качват в такси. Десет минути учтиво си отстъпват място в колата, а после разговарят: - Ах да знаеш какво ми се случи днес! Като си погледнах вратовръзката видях иглата изкривена на 45 градуса, а кърпичката ми беше с два сантиметра по- ниско в джобчето! - Аз, пък докато си бърках чая два пъти ударих с лъжичката по чашата. Шофьорът се обърнал към превъзнасящите се борци и казал плахо: - Момчета, нали ще ме извините, че съм с гръб към Вас? Вечер. Жената се кипри пред огледалото. До нея мъжът и хитро се подсмива. Тя: - Какво се смееш? Пак ли скри вечерната ми рокля? - Даже не съм и помислял, - отговаря мъжът. - Не ме лъжи! Я разтвори юмручето! Най-лесният начин да си развалите отношенияте - е да започнете да си ги изяснявате. Мъж се обажда на секретарката в лудница и пита кой е в осемнайста стая. - Никой - отвръща тя. - Чудесно - възкликва мъжът. - Значи съм успял да избягам! Иванчо казва на дядо си: - Дядо, дай 50 лева. Ще ти ги върна от пенсията. - Ех че си и ти! Че аз няма да доживея дотогава. - Ама аз говоря за твоята пенсия.