Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пияни пътуват във влака от Варна до София. Някъде около Плевен единият пита: - Ти за къде пътуваш? - За София, а ти? - За Варна. - Еее, докъде стигна техниката! Пътуваме в различни посоки, а се возим в един влак.
Пиянски 2,235 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един милицонер чака на опашка в закусвалня. Когато му идва реда казва: - Една баничка и една боза. - Съжалявам, другарю, нямаме банички - отговаря продавачката. - Тогава една баничка и един сок. - Ама, нали ви казах, че нямаме банички. - Амиии, тогава една баничка и един айрян. - Ама, другарю, не разбирате ли, че нямаме... В този момент се чува глас от опашката: - Ама, другарко, какво се ядосвате, като не разбира вземете тавата с баничките и бой по главата. - Как се досетихте, че мъжете в склада са крадци? - Отначало си помислих, че са експедитори. Но като видях, че работят бързо, се усъмних... От фаянсови стени е изградена, неговата дупка отредена. От тъмна, пазена от храсти пещера излиза и във вода гладко влиза. Цамбур... цамбур... Що е то? Не помня кой написа: "Алкохолът не решавал проблемите... то и млякото не решава проблемите ама никой не го споменавал това..." Гробар си върви из обрасналото с бурени и храсти гробище и дъвче баничка. Изведнъж чува гръмовен глас като от отвъдното: - Дай я, дай я веднага! Втресен от страх гробарят заразмахвал ръце: - А да, да, баничката, ето я! Уточняващ глас: - Хартията бе, хартията!