Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След войната Чапай и Петка отиват на баня. Петка като по-низш чин търка гърба на Чапай. - Петка, маха ли се мръсотията? - Тъй вярно, вече се показа потника.
Петка и Чапаев 7,438 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица. - Мама ми даде левче, а аз го изгубих. - Ето ти левче, недей плака. Детето взело левчето и заплакало още по-силно. - Защо плачеш пак? - Защото, ако не бях си изгубила левчето, сега щях да имам две левчета... - Чух, че работиш в пощата и слагаш печатите на писмата. - Да, така е. - Не е ли много скучно? Всеки ден - едно и също... - Как така едно и също? Датата всеки ден я сменяме. Един човек срещнал свой приятел и го поканил на гости. Тръгват заедно и когато пристигат още от вратата тъщата го посреща взема му палтото, кани ги да влязат в хола и да се настанят. През това тъщата носи чехли и ги нахлузва на краката на зет си. Приятелят много учуден от ситуацията пита: — Какво я правиш тази женица, биеш ли я нещо, че е толкова послушна? — Не, нищо подобно. Питай я ако искаш… Гостът съответно попитал: — Защо е цялата тази любезност? — Ами как да кажа… – започнала тъщата – … отначало, когато младите се нанесоха много се радвахме; момчето е добро, здраво, справедливо и спокойно – нали работи като футболен съдия. Имахме котка, но тя нещо не го харесваше много много и още първата вечер го надраска с нокти по крака. Той нищо не каза, само извади от джобчето си един жълт картон, вдигна го и после го прибра. И така всичко си продължи спокойно. След два дни докато зет ми гледаше телевизия, обаче, котката скочи върху него и го надраска по рамото. Той пак реагира много спокойно – извади жълтия картон и го вдигна. Но една вечер котката скочи върху лицето му и го одраска. Тогава той вдигна червен картон и на сутринта намерихме котката обесена на тавана… — Тази история е много тъжна, но не разбирам какво общо има с това да си толкова любезна със зет си. — Ами аз вече имам два жълти картона… Девойка от големия град била на село. Тръгнала да се мотае по чукарите и срещнала двама овчари. Рекла им: -Искате ли да се лупкаме? - Овчарите навити. Тя измъкнала два презерватива и добавила: -Ако ви пука обаче за мен си сложете ей тези неща. - Овчарите ги надянали. Свършили работата, девойката си отишла. Минали два дни, срещат се двамата овчари и единия вика на другия: -Пука ли ти още за гражданката? -Не. -отговаря другия. -Тогава свали тея гуми да пикаме! В химическото чистене: - Знаете ли, как може да се изкара химикалка? - А къде сте я пъхнали?