Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Приятел - някой който знае всичко за нас и въпреки това ни харесва.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Син пита баща си: - Татко вярно ли е, че в някой части на Америка мъжа не познава жена си докато не се оженят? - Това се случва във всички страни, синко...
Семейни
03.10.2017
3,067 прегледа
Следващ →
Още вицове
В час по математика. Едно момиче чертае окръжност с 50ст. Съученичката до нея я пита: - Защо не го направи с 1 лв, ще стане по-голямо! - Защото нямам! - Ами тогава сложи 2 по 50 ст.
Решил един да провери жена си, казал й, че отива на работа и се скрил под леглото... Жена му се обадила на любовника си, легнали в спалнята и тя му казала: - Васко, искам дете от теб...! - Ти добре ли си? Не те виждам да повиваш и да храниш деца... Жената за да му докаже, че може, го повила в чаршафа и отишла да търси биберон... Мъжът й в това време излязъл изпод кревата и се навел над повития любовник, казвайки му: - АГУ , Васенце, АГУУУ....! След това спокойно отишъл при жена си в кухнята: - Трябва да преповиеш Васето, че се насра...
Чатят си двама интернет маниаци: - Хайде довечера да ходим на бира! - Не мога, имам среща със Силвето. - Как, ти не я ли дропна? - Ааа…, реконектнах се!!
Група пънкари обикалят из София да си търсят дискотека. Домино, Империал, Индиго, но никъде не ги пускат. Най-накрая стигат до Чака Рака. Там ги пускат. Влизат те, а вътре яко чалга! Отива единия панкар при диджея и му вика: - Абе пусни нещо за пого бе. - Следващата песен... Обаче имало пак яко чалга и само чалга оня отива при диджея и му вика: - Абе аз на тебе казах ли ти нещо? Ти глух ли си? Пусни нещо за пого! - Следващата песен обещавам... Обаче пак имало яко чалга и само чалга и пънкара много се ядосал. Отишъл при диджея и му казал: - Слушай какво! Пусни нещо за пого защото не знам дали ме разбираш! - Да, да! Разбира се! Специално за вас следващата песен - казал уплашено диджея. Свършила предишната песен, вдига диджея микрофона и казва: - И специален поздрав за пого и неговата компания с оркестър "Кристал"!
Изнервен баща към сина си: - Пешко, стига обикаля в кръг, че ще ти закова и другия крак!