Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две баби от Долно Камарци си говорят: - Ми то нямало смисъл да си купуваме вестници заради евтините филми с тях! - Ми какво да правиме? - Почваме и ние с торентите...
Програмисти 3,190 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ще идеш ли до магазина да ми купиш сок? - Добре, "степ" ли да взема? - Как с мен, ма?! Сама ще си ходиш! Един плешив програмист работел в банка и всичко вървяло като по вода, докато един ден програмиста не изчезнал. Нямало го ден, два, три, седмица... Шефът на банката изпратил хора да го търсят. Естествено, решили първо да проверят в дома на програмиста. Стигнали до вратата, гледат отпред - всичко мокро, зад вратата тече вода! Тропат, но никой не отговаря! Решили и разбили вратата, влезли в апартамента и какво да видят, програмиста седи посинял във ваната, трепери, а в ръката му шише от шампоан. А на шишето упътване: Намокрете си главата, изсипете малко шампоан в ръката си, втрийте го добре в косата си, изплакнете обилно с вода, повторете процедурата... Дете влиза в магазин и пита продавачката: - Има ли развален салам? Продавачката го пита: - Защо ти е развален салам? - Ами защото татко каза че ако саламът не е пресен ще си го изям сам! Най-доброто определение за самота - когато по телевизията непрекъснато текат любимите ти сериали. Мъж отива на работа, а жена му казва: - Пак ще се върнеш пиян и късно! - Не, скъпа, ще си дойда рано и ти още ще спиш.