Телефонът звъни. Вдигат го.
- Кой се обажда?
- Чичо ти Петко от Нова Загора.
- Ама ти... нали отдавна умря?
- Е, и? Да не би да е престъпление да врътна една шайба?
Две баби от Долно Камарци си говорят:
- Ми то нямало смисъл да си купуваме вестници заради евтините филми с тях!
- Ми какво да правиме?
- Почваме и ние с торентите...