Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Днес цял ден пуших..." - из блога на един работещ полицай.
Полицаи 3,578 прегледа
Следващ →

Още вицове

Извикал шефа при себе си Петров и го пита: - Петров, ти потни жени обичаш ли? - АААААа! Как ще обичам! Кой обича потни жени? - А топла бира обичаш ли? - В никакъв случай! Че кой обича топла бира! - Тогава отпуска през зимата! В казармата командирът строил войниците и започнал да ги изпитва: - Иванов, кажи веднага какво е родина? - Миии, незнам. - Родина - това е твоята майка, Иванов. Петров, сега ти ме кажи - какво е родина? - Това е майката на Иванов, командире! - Не, Петров, родина е твоята майка. Сега какво разбра? - Мии, че с Иванов сме братя! С какво се отличава добрата секретарка от много добрата? Добрата всяка сутрин казва: "Добро утро, шефе!" А много добрата нежно му прошепва на ухото: "Вече е утро, шефе!" Три мухи се срещнали на другарска среща - три години от абитурентския им бал. И се заговорили кой как живее и първата която била най-дебела и охранена казала: - Аз живея в един баровски ресторант. Много съм добре. Когато огладнея цопвам в някоя чиния, клиентът вика "А-а-а муха" келнерът му сменя чинията и цяла чиния супа за мен. Втората муха, която била средно охранена казала: - Аз живея в един работнически стол, като огладнея цопвам в една чиния, работникът вика "А-а-а муха" и ме гребва с лъжицата хвърля ме на страни и цяла лъжица супа за мене. Третата муха която едвам се държала на краката си, казала с изнемощял глас: - Аз пък се устроих в един студентски стол, и както си летя цопвам в някоя чиния със супа, и студента извиква "А-а-а мръвка" и като ме осмуче... Старшина Велков: - Хем ме виждаш, че идвам, хем продължаваш да спиш!