Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В гората пред магазина имало голяма опашка. Заекът от последен минава първи и вълкът му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш още веднъж най-отпред! И го хварлил на края на опашката, но заека отново се прередил. Вълкът отново му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш отпред още веднъж. И пак го хвърлил отзад, но заека пак се върнал. Вълкът не издържал, набил заека и отново го хвърлил най-отзад. Заекът за пореден път минал най-отпред и вълкът си вдигнал ръката да го удари пак, но заекът му казал: - Вълчо, ако ме удриш пак, няма да отворя магазина.
Животни 3,475 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Приеми моите искрени поздравления, сине мой - казва бащата на младоженеца. - Сигурен съм, че днешния ден ще остане в паметта ти като най-щастливия в живота ти. - Но сватбата е утре! - възразил младоженеца. - Знам, именно затова... - Тате, таралежът ни от старост ли умря? - Да, сине. Ако беше по-млад, щеше да избяга от КАМАЗ-а... Каква е разликата между бразилския футбол и българския? Бразилците седят пред телевизора, гледат играта на своя национален и си мислят: "Провървяло им е на момчетата, за националния играят." Нашите футболисти тичат по игрището с топката и мислят: "Провървяло им е на момчетата, седят си сега с биричката пред телевизора." Програмист се прибира след работа вкъщи. Още от вратата го посреща котката и започва усилено да го лиже по ръката и да мърка. Жена му гледа учудена: - Кво й става на тая котка? Гледай как те ближе по ръката! - Как какво, мирише й на мишка… - Съседе, защо ореш в кръг? — Купих си нов кон, а се оказа, че е бил в цирка преди това!