Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две комарчета си летели и си пели и по едно време единия казал: - Чакай малко, че ми влезе муха в окото!
Животни 3,461 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървяла си една змия през гората: - Тра-ла-ла, тра-ла-ла, тра-ла-ла...абе какво ми става, нещо съм се бъгнала, с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с "Не се притеснявайте на матурата да напишете за мотивите за пълненето и празненето, както и за ритуалното изяждане на децата в поезията на Ботев" Учителка по литература Наркоман стои посред зима до отворения прозорец на стаята си. Влиза майка му: — Ама какво правиш! Затвори прозореца! — Защо? — Ами виж колко е студено навън! — И като затворя, навън ще се стопли ли? Питат Рабинович, би ли пожертвал за независимостта на Израел своята крава. - Да. - А свинята? - Разбира се. - А козата? - Козата - не, в никакъв случай! - Защо? - Защото нямам крава и свиня, а коза имам. Двама пича в рая, седят си на брега на една рекичка, полянка, шезлонги, голи мацки, в реката тече 24-годишно уиски,пийват, чукат мацките,рай, блаженство вечно.. От храстите изкача един симпатяга: -Пичове, налейте едно бързо! Гребнал единия една чаша, нашият я гаврътнал на екс и изчезнал. След 10 мин. пак се появява: -Пичове, дайте да ударя още едно бе! -Къде бързаш приятел, седни тук, пийвай си спокойно, чукни нещо от тези хубавици! -Не мога пичове, в момента съм в реанимацията и непрестанно влизам и излизам от кома...