Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един кон влиза във магазин за обувки: - Може ли една торта? - Но хляба е топъл - Нищо аз съм с колелото. И излязъл през винтилационната шахта!
Любими Герои 3,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нане стои на гроба на Пена и плаче. Идва Вуте и му казва: - Какво правиш, Нане? - Плача на гроба на Пена! - Ама това не е гроба на Пена. - Аз се чудя защо плача от часове и не ми е мъчно... Един човек си нямал нищо друго освен една овчица. Нещеш ли един ден овцата изчезнала.Човекът тръгнал да я търси и по пътя срещнал един образ който си копаел нивата. Попитал го дали не му е виждал овчицата, а той му казал да не го занимава, защото имал само два реда да прекопае и си тръгва. Отчаян човекът продължил по пътя и срещнал друг човек с колело. Попитал го: - Да си виждал една овчица, защото изгубих моята, а тя ми е всичко на този свят. Попитах онзи дето копае, а той ми каза да не го занимавам с моята лична драма, защото са му оставали два реда да прекопае и си тръгва. Човека с колелото го погледнал изпитателно, погледнал и онзи, който копаел и казал: - Вие двамата май искате да ми откраднете колелото, а??? Забелязано е наскоро, че служители на пътна полиция когато засичат скоростта с радар тичат в посока към колата за да може радарът да отчете максимална скорост. - Ще пийнеш ли по едно? - Не мога, с колата съм. - А защо не дойде пеша? - Ами и аз така мислех да дойда, ама после си помислих - ще се забавя, и вие ще почнете да пиете без мене... - Как е коректно да се нарече безделника? - Философ. - А ако искаш да се изразиш по-силно? - Тогава културолог.