Адвокатска кантора. Единия съдръжник казва на другия:
- Аз..
И втория го прекъснал:
- Ама какво е това аз! Ние съдружници ли сме или какво. Все се цепиш. Все аз, аз. Няма ли ние?
- Ми добре - казал първия - НИЕ сме забременили секретарката.
Директор си ляга с младата си секретарка. Посред нощ той я събужда й казва:
- Мила, отивам в банята.
- Защо трябваше да ме будиш? Само за да ми кажеш това ли?
- Просто исках да те помоля да ми запазиш мястото до тебе.