Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От известно време Бългаският Интернет провайдър работи по"Нашата система 4-4-2". Тоест 4 часа Интернет няма, 4 часа Интернет трябва да има, ама няма и два часа Интернет ту има ту няма.
Програмисти 3,422 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дават ли ти, зимай... гонят ли те бегай!!! - Тате, всички в училище говорят, че родителите ми са необразовани. - А какво е това училище, сине? Две брюнетки измислят виц за блондинките. - Много готин се получи, хайде да го пратим в Интернет! - Добре, извади дискетата, да й залепя пощенска марка. Бай Ганьо се разхождал в Ню Йорк, и решил да си опита късмета в квартала с червените фенери. Почнал да обикаля той и гледа мадами първите с тарифи от по 100 долара и нагоре, следващите 80, 70, 50. Вече накрая се бил отчаял когато изведнъж вижда една мадама която иска само 5 долара, Бай Ганьо на секундата я наел, и я пита за какво е толкова евтина. Мадамата му отговаря, че е болна от трипер а Бай Ганьо вика: "Абе карай, то ние Българите не сме набожни" Полицай поучава задържан: - Как не ви е срам, пиян да отидете в театъра? - Разберете, аз трезвен не бих влязъл.