Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една мадама решила да си пробва късмета и попитала в една агенция за фотомодели: - Според вас, ставам ли за фотомодел? Онези я огледали подробно и казали: - Не, най-много за фоторобот.
Черен хумор 1,355 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си една блондинка и една брюнетка в театъра. Светлините започват бавно да изгасват и блондинката пита брюнетката: - Скъпа ти знаеш ли как го правят това? А брюнетката отговаря: - Ми сигурно бавно вадят щепсела от контакта!!! Ники Михайлов най-накрая попаднал в групата за мач на Ливърпул. Мърсисайдци водели 1:0 на "Анфийлд" срещу Челси и в 89-а минута Рейна се контузил. Рафа Бенитес се обръща към Ники Михайлов и му казва: - Хайде Ники, ставай! - Тренер, ще ме пускаш в игра? - учудено попитал българинът. - Абе, не бе! - ядосано отговорил Рафа. - Ще пускам скамейката. - В бой между Батман и Дарт Вейдър, победител е Чък Норис. Лудница. 100 предпазни огради. Кроял се план за бягство… Най-умният (доколкото може да е умен) измислил план: да прескочат всички огради. Речено-сторено. Започнали да прескачат оградите. На 24-тата главния питал: - Уморихте ли се? - Не! - отговорили бодро всички. Продължили. На 56-тата пак питал: - Уморихте ли се? - Не! Продължили. На 72-тата пак питал: - Уморихте ли се? - Не! На 99-тата пак питал: - Уморихте ли се? - Да! - Тогава ай да се връщаме. - Цялата нощ спах в поза "сисадмин".. - Това как е? - С лице върху клавиатурата...