Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да си поиграем на "бензиностанция" с блондинка. - Ела да си поиграем на "бензиностанция". Блондинката: - Как се играе тази игра? - Ами ти си колата, а аз съм бензиностанцията. Ще те заредя с бензин с маркуча ми... Блондинката: - Бива, ама да е безоловен...
Блондинки 3,183 прегледа
Следващ →

Още вицове