Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Шефът на полицията пита подчинен: "Защо старшините Иванов, Петров и Тодоров не са днес на служба?" "Ами, вчера имах рожден ден. Пийнахме с тях. После по телефона извиках такси за Иванов, Петров го изпратих на трамвая, а Тодоров взе метрото." "Но тук няма ни трамвай, ни метро!" "Там е работата, я. Аз нямам и телефон. Къде са се запиляли умът не ми го побира."
Полицаи 3,927 прегледа
Следващ →

Още вицове

Алкохолик и наркоман си говорят. Алкохолика пита наркомана: - Ти защо не пиеш алкохол? А наркомана отговаря: - Защо да пълзя, когато мога да летя! Приземил се един космически кораб, излезнали някакви приятни на вид зелени човечета. Първия човек когото срещнали бил Иванчо. Добре дошли, - поздравил той - какво ви води насам? А ми ние - отговорило едно от тях, - искаме да се запознаем с вашата физика, с вашите нрави и обичай и всичко останало. Разпитвали за много неща, а Иванчо с охота им отговарял, по едно време едно от тях се доближило до Иванчо и го почукал с пръст по окото. Какво е това? -Око -отговорил Иванчо; А, това? -и почукал Иванчо по ухото, после по устата, по ръката, по кракът му, то питало и почуквало а, Иванчо му отговарял, накрая казало на Иванчо че всичко му е ясно. Иванчо и той ги разглеждал с интерес, забелязал че има както мъжки така и женски екземпляри и решил и той да ги попита нещо. Иска ми се да науча, как правите секс? А..с пръсче, с пръсче. - Мамо, защо е толкова мръсна печката? - Баща ти е пържил яйца. - Без тиган ли? Една тъща отишла на море за две седмици. Прибрала се в къщи с една торба пари. Дъщеря и е попитала откъде е взела такава огромна сума. Жената отговорила: - Ами преспах с разни мъже! Зетят спрял да гледа любимото си телевизионно предаване и ехидно забелязал: - Кой? Ти ли преспа с мъже? Аз на тебе повече от два лева няма да ти дам. Тъщата отговорила: - Ама аз повече от два лева не съм и вземала! Реплика от един сериал:" И нали знаеш, че по добре да имаш вазелин и да не ти трябва, отколкото да ти потрябва и да нямаш!!!"