Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефът на полицията пита подчинен: "Защо старшините Иванов, Петров и Тодоров не са днес на служба?" "Ами, вчера имах рожден ден. Пийнахме с тях. После по телефона извиках такси за Иванов, Петров го изпратих на трамвая, а Тодоров взе метрото." "Но тук няма ни трамвай, ни метро!" "Там е работата, я. Аз нямам и телефон. Къде са се запиляли умът не ми го побира."
Полицаи 3,926 прегледа
Следващ →

Още вицове

Издателство публикува книга със заглавие "69 нови позиции (превод от френски)". Тиражът незабавно се изчерпал. - Невероятно! - коментира иэдателят - Не очаквах толкова да се търси наръчник по шах! Върви си вълка през гората и по едно време чува шумолене в храстите. Поглежда и какво да види? Заека е@е една мъртва кокошка. - Абе зайо, как може да правиш такива работи в мойта гора бе. Изчезвай веднага и ако те видя още веднъж ще те пребия. След няколко дни вълка си върви пак през гората и по едно време пак чува шумолене в храстите. Поглежда и гледа пак заека е@е този път една умряла сърна. - Леле зайо, аз предупредих ли те бе? - Ама аз ... - Няма аз бе, казах ли ти да не правиш такива неща в мойта гора бе? За последен път те предупреждавам. Следващия път направо ще те убия, няма да се разправям повече с тебе. След няколко дни върви си вълка пак през горта и пак чува шумолене зад един храст. Поглежда и пак заека е@е този път мъртва мечка. Скочил веднага върху него и го хванал за врата, а заека: - Ей сега мърдаше бе, досега мърдаше ... Човек източил милиони от ДДС отива при адвокат и му казва. - Имам толкова пари, не искам да отида в затвора. Адвоката му го успокоява. - Няма страхно с толкова много пари няма как да отидеш в затвора. И адвоката бил прав, когато приключило делото и го вкарали в затвора нямал ни един лев. Бойко Борисов погледна слънцето. И Слънцето погледна Бойко Борисов. И се засрами. И се скри! Така се появиха слънчевите затъмнения! Катаджия глобява нарушител: - Десет лева глоба! - Добре, старши, ама имаш ли 20 лева да развалиш? - Какво да ти развалям, давай ги направо… Нали и без това пак ще минеш от тука довечера.