Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имало едно пате, което ходило да краде из държавите. Отишло в Германия и почнало да пее: "Аз съм пате с кофичка идвам да крада." Откраднало каквото откраднало и отишло във Франция и пак почнало да пее: "Аз съм пате с кофичка идвам да крада." Откраднало каквото откраднало и дошло в България. Както друг пат то пак почнало да пее: "Аз съм пате с кофичка..." Изведнъж спряло и казало: "А, къде ми е кофичката бе?"
Животни 3,343 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шляят се в района на Чернобил двама педали - единият активен, другият радиоактивен... - Ние сме вече пет години на пазара!....Не можем да си продадем стоката! Жена и мъж колеги отишли в командировка. Вечерта се опитали да преспят в хотел, но се оказало, че няма свободни стаи. Имало само една стая с едно легло и решили да преспят съвсем колегиално заедно. Но жената се възбудила от близостта на мъжа, който спокойно си лежал и вече задрямвал. За да му попречи да заспи, жената начесто го подканяла: - Колега, отвори прозореца! След малко пак: - Затвори прозореца! След малко пак: - Отовори прозореца! Най-после мъжът се ядосал и попитал: - Мога ли да те чувствам като собствена жена? Жената се зарадвала и се съгласила с охота. Тогава колегата изкомандвал: - Затвори прозореца, че мамка ти! Мерцедесът на борец минава на червено. Спира го катаджията и казва: -Документите моля! -Нямам. -Защо? -Пих водка и съм ги забравил... -Отгоре на това сте и пиян? -Че как иначе ще карам оръжие? -Как! Карате и оръжие?!?? -Че как ще пазя наркотиците иначе бе? Катаджията незабавно звъни на началника и му казва, че е задъжал опасен престъпник. Идва шефа и казва: -Документите моля! -Заповядайте... -Сега духнете... Така... Хм, нищо... Дайте да огледам колата... -Заповядайте! -Чисто е... -А какво трябваше да има? -Полицаят ми каза, че сте без докунети, пиян, карате оръжие и наркотици! -Охоооо... Той още малко ще каже, че съм минал и на червено! Шеф към новата секретарка-блондинка: - Изпратихте ли факса до "Фирма-ООД"? - Да. - Сега, моля, изпратете и на ЕТ "Иванов". - Нямаме повече факсове...