Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имало едно пате, което ходило да краде из държавите. Отишло в Германия и почнало да пее: "Аз съм пате с кофичка идвам да крада." Откраднало каквото откраднало и отишло във Франция и пак почнало да пее: "Аз съм пате с кофичка идвам да крада." Откраднало каквото откраднало и дошло в България. Както друг пат то пак почнало да пее: "Аз съм пате с кофичка..." Изведнъж спряло и казало: "А, къде ми е кофичката бе?"
Животни 3,339 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първомайския Дърводелец Бай Петка отишъл да цепи дърва в близката горичка, видял едно дърво и започнал да го цепи. Цепил.... Цепил... и преди да го отсече дървото му проговорило с човешки глас: - Дърварю!!.. Моля ти се не ме сечи. Ще ти изпълня 3 желания в замяна. Дърварят се учидил как дърво може да му проговори, но се съгласил. - Какво Ще е 1 вото ти желание? - пипитало дървото - Искам Едно куфарче с пари. - казал Бай Петка Готово!.. Дървотот изпълнило желанието. - Какво е второто ти желание ? - попитало пак дървото. - Ами искам едно Ферари. - Казал с усминато лице Петка Речено-Сторено. Едно ферари цъфнало до БАй Петка. - Какво Ще е 3 тото ти желание? - попитало дървото. Бай Петка Отговорил: - Абе Дръвчо Начи.. Много ама мНого искам някоя девствена Първомайка така за женица да ми намериш? - Дървото се Опулило и казало ... ЪъъъъЪ Няма да е. РЕЖИ МЕ! РЕЖИ МЕ!! Напушили се сверзи двама наркомана и решили да ходят да играят футбол. Единият казал на другия: - Аз ще бъда 22-мата футболисти, а ти ще бъдеш 35 000-ната публика. И така започнали да играят. Този, който бил футболистите бягал из целия стадион след въображаемата топка, скачал, падал, ставал... но по едно време започнал да се ядосва и казал: - И мамка му ... ГРЕДА!!! Този, който бил многохилядната публика взел един камък и го оцелил и онзи казал: - Браво бе, от 22-ма футболисти баш мене ли оцели е? - А ти от 35 000-на публика как разбра, че аз съм те оцелил? Сред развалините на световния търговски център спасителите са открили бележка със следния текст: "Това ви е за Кинг-Конг, копелета!" Ако жена ви не ви дудне безсмислици за нейни познати, които хич не ви интересуват, не ви се оплаква от майка си, не ви врънка за нещо и не ви пита дали е дебела - бъдете тихи. Тя просто спи. Мислех, че по-зле не може да бъде. Оказа се, че ми е бедна фантазията.