Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един борец си купил спортна кола от една автокъща. Бореца отишъл да я пробва на магистралата, но гръмва двигателя. Бореца отива в автокъштата защото колата била в гаранция и пита продавача: - Шефе каква кола ми продаде на първата права издуха!! Продавача отговара: - Ето ти същият модел кола на наши разноски. Бореца отново отива да я пробва и пак издухва двигателя (така няколко пъти). Връща се в автокъщата и почва да вика на продавача: - Ти за какъв ме имаш за глупак ли тези коли са дефектни!! Продавача отговара: - Не може да се дефектни я ми обясни какво става да разясним проблема... Бореца почва да обяснява нервно: - Излизам на правата отсечка пускам 1-ва, 2-ра, 3-та яко газ 4-та до дупка 5-та, 6-та и вече ве движа яко бърже и като пусна на рали(R) двигателя гръмва!!!
Любими Герои 3,229 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: - Съгласна ли си с израза: "Няма грозни жени, има малко пиене"? - В моя случай е много тънка границата между, когато започвам да се харесвам, и интоксикацията.. В манастир изпитват трима млади монаси. За целта вързали на всеки от тях по едно звънче на пениса и ги накарали да влезат в стая, в която танцували голи танцьорки. Влиза първият, отвътре веднага се чува дзън. Игуменът му казва: - Още не си се научил да се контролираш. Отиди вземи един студен душ и след това кажи 1000 пъти молитва. Влиза вторият, след около 2 минути се чува дзън. - Ти имаш напредък, скоро може и да се научиш да се контролираш. Отиди вземи хладен душ и кажи 100 пъти молитва. Влиза третият. Минали 2 минути, 10 минути, 1 час. Игуменът влиза и му казва: - Браво, ти си надделял плътските желания. Молитви може да не казваш, но отиди за един студен душ с двамата си приятели. От под монашеската роба се чуло ясно ДЗЪН. - Какво е апатия? - Това е отношението към половия акт веднага след неговия край. Риалити шоу по медиите: Бойко Борисов и Румен Овчаров си "комуникират". --- "Отговорът ми на писмото на министъра на икономиката и енергетиката Румен Овчаров, изпратено до мен, е гузен, негонен бяга.... Борисов добави и че все още не е имал възможност да се запознае с писмото, но ще отговори на Овчаров само на въпросите, свързани с професионалните им ангажименти и Топлофикация. Фейсбук ме пита какво мисля. Туитър ме пита какво правя. Форскуеър ме пита къде съм. Извод: Интернет е жена ми.