По последни данни в НДСВ са решили да направят поредна
промяна в името на партията си.Очаква се тя да се нарича:
НДСВ-РЕПУБЛИКАНЦИ
Политическото ръководство на БСП се е събрало да обсъди
новата ситуация.След дълго разискване,единодушно е било
прието,че за да съвпаднат названието и,и традиционното и
поведение,партията вече ще се казва:
БСП-ДЯСНОНАСОЧЕНА,ЦЕНТРОГЛЕДА ЛЕВИЦА
Като чули новината,от ДПС и те решили да си коригират названието:
ДПС-ЕВРОПЕЙСКОТО ЛИЦЕ НА АНАДОЛА
Полкът на Чапаев завзел някакво село и Чапаев нарежда:
- Доведете ми една девственица!
Водят му една красавица, след десет минути Чапаев я изхвърля и вика:
- Негодници, нали ви казах девственица! Тая не е!
Водят му друга. Пак същата история. Трета - пак я гони... Чапай разярен вика Петка при себе си:
- Абе, говедо такова, майтап ли си правиш с мен?
- Ама, Чапай, - рекъл Петка, - никой не се будалка с теб. Първата аз лично я пробвах, за да съм сигурен!