Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Поне сто пъти са ме молили да се оженя, но аз все не се женя. - А кой те е молил? - Родителите ми.
Годеници 8,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена изневерява на мъжа си и се моли: – Господи, направи така, че мъжа ми нищо да не разбере! - след което чува глас: – Добре, но след време ще се удавиш! След време тя печели от лотарията круиз с най-голямата яхта. Корабът започва да потъва, а жената пак се моли: – Господи, нали няма заради мен да издавиш всички на кораба! - и пак чува глас: – Цяла година съм ви събирал, кучко! Три мравки се разпределили по женското тяло. Едната в косата, втората в гърдите, а третата около венериния хълм. След три седмици се срещнали: - При мене все идва един гребен, с едни големи резци - оплакала се първата. - А аз по цял ден обикалям едни големи планини - допълнила втората. - При мене един чичко влиза, излиза; влиза, излиза... Аз го питах: "Чичко, ти вътре или вън ще стоиш?", а пък той взе, че ме оплю! Лили Иванова си имала обожател. Един ден той, срам не срам, решил да се престраши и да й поиска ръката. Позвънил на вратата. Отворила му Лили и го попитала какво иска. — Ами искам да се оженя за тебе. — Ти какво работиш? — Ами тракторист съм. — Колко получаваш на месец? — По 150 лева. — Абе 150 лева на мене само за тоалетна хартия няма да ми стигнат. И го изгонила… Нашия човек си тръгнал, но по пътя мислил, мислил и решил да й го върне. Звъннал пак на вратата. Лили му отворила и той казал: — Дрисла! Може и да криза, но ако се съди по софийските задръствания, нито един човек не се пренасочи към градския транспорт. - Защо оплешивяваш? - От безпокойство. - И за какво се безпокоиш? - Че оплешивявам.