Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали един шизофреник: - Е, добре де, ти сега защо си говориш сам? - Ами защото, като спра ми става самотно и започвам да полудявам.
Разни 1,798 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио "Ереван": - Какво представлява руската тройка? Радиото им отговорило: - Две жени и един мъж правят секс в леглото. Попитали пак: - А какво представлява шведската тройка? Радиото им отговорило: - Двама жъже и една жена правят секс в леглото. Попитали радиото за трети път: - А какво представлява македонската тройка? Радиото невъзмутимо отговорило и този път: - Мъж и жена правят секс върху леглото, а един заклан се въргаля под леглото! - А какво представлява студентската тройка? Радиото им отговорило за пореден път: - Двама правят секс в единият край на леглото, а третият се прави, че спи... Разсеяна дама в поликлиниката пита един мъж: - Господине, вие ли сте последен за гинеколога? - Аха. Само да изтичам до хирурга да си сменя пола първо. Доктор пита пациента: - Пушите ли? - Не. - Пиете ли? - Не. - А с жени?... - Е, да... - С напушени и пияни ли? - Поручик Ржевски, изпитвали ли сте някога любов? - Ами, е..л съм... - Не, аз говорех за чистата любов. - А, и в банята съм го правил... - Не, става дума за висшата любов. - И на камбанарията съм пробвал... - Хубава работа! Аз човешки ви говоря, а вие... - Да, и с хора ми се е случвало... Двама са на риба. Единия пита: - Сега нашите жени какво ли правят? Оня отговаря: - Или се ебат, или плетат. Минава се малко време, и първия замислено казва: - Моята жена не може да плете...