Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седем пъти почеши, един път измий - пословица на северните народи.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Когато индийската жена е навита, червената точка на челото става зелена.
Бисери
03.10.2017
3,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кавказ. Високопланински пьт. По камьняците с мька се предвижва огромен КРАЗ. Изведньж на пьтя изскача брадясал планинец и насочва кьм шофьора "Калашников": -Слизай! Шофьора слиза. -Удари си една чикия! -Ама защо бе брат, пари ли искаш, нафта ли? Планинеца зарежда калашника: -Чикия, веднага! Ревейки шофьорчето почва и свьршва, трьгва да си дига гащите. -Пак чикия! -Ама защо бре? - и пак рев, молби-нищо! И така още четири пьти. След последния планинеца се обрьща кьм храстите до пьтя: -Жена, излез бе, излез! Тук един приятел ще те откара до Тбилиси!
Полицай спира мутра: - Дай си трите имена! - Ти луд ли си, бе!?! А после как ще се казвам?!?
- Младеж, не са ли ви учили да отстъпвате на старите хора? - Бабо, но това е моята кола!
Ако обичаш някого напиши името му в кръг, вместо в сърце, защото сърцата биват разбити, но кръговете се въртят вечно
Семейство арменци, жената-млада, хубава...мъжът и той, обаче колкото и да се сдържали по каноните се наебали, щото трябвал наследник. Лошото било, че се родил син - рижав...ужас! И мъжът и жената чернокоси, чернооки, а синът - рижак! Кръстили го Хампарцун, незнайно защо, но барем името му да е като на родата - арменско. Бащата много се съмнявал, че не е негово синчето и отишъл за справка при местния баш ебач на селото. Разказал му как стоят нещата и опитният взел да разпитва: - Абе, ти с жена ти често ли се чукаше? - Ами, не! Даже вобще не съм я чукал преди да направя Хампарцунчо! Ама все-пак, май някой друг я е чукал, щото аз - черен, тя - черна, пък Хампарцунчо - рижак! - Не, бе, никой не я е чукал, ама Хампарцунчо е рижав, щото на излизане е обрал ръждата!