Малката Марийка казва на майка си:
-Мамо,аз сигурно никога няма да имам деца!
-Защо бе,моето момиче хубаво?Скоро ще пораснеш,ще се омъжиш и всичко ще е наред!
-Да,ама хич не мога да я гълтам тая гадост!
- Скъпи, помниш ли онзи вековен дъб, под който се запознахме?
- Помня го!
- На него е паднала мълния и го е изгорила целия.
- Така му се пада, неговата м..ка...