Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, помниш ли онзи вековен дъб, под който се запознахме? - Помня го! - На него е паднала мълния и го е изгорила целия. - Така му се пада, неговата м..ка...
Семейни 3,434 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка отива на лекар с изгорени, ярко червени бузи. — Какво е станало?- пита лекарят. — Еми, гладя аз и изведнъж някой звъни телефона, аз да вдигна телефона и се изгорих. — Добре де, така едната буза, а другата? — Еми, идиота се обади пак. Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми, че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета, аз ще се оправя с шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза... Родило се едно черничко бебе... Ма хубавко ,хубавко.. Дядо Господ го гледал ,гледал..радвал му се... и му казал:" толкова си хубавко,ще взема да ти сложа крилца..." Черничкото момченце зарадвано попитало:"Значи ще съм ангелче?" "Не,"-отговорил Дядо Господ-" прилепче".... Старост - когато от потребител на женската красота, се превърнеш в ценител на женската красота. Не ви ли прави впечатление,че когато чужденец иска да научи няколко български думи, това обикновенно са "Здравей" "Моля" "Благодаря" и т.н., а българин като иска да научи чужди думи винаги първо пита за псувните?