Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шефът на МВР води убедително за "виц на седмицата" - линк
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Посетител на изложба отива при автора на една от картините: - А защо тук всичко е така неясно? - Това е защото така виждам нещата. - А защот тогава не носите очила?
Професионални
03.10.2017
3,087 прегледа
Следващ →
Още вицове
(гледайки резултатите от изследванията): - Да-а-а, страхувам се, че ще се наложи често дасе виждаме с вас.. - Не се притеснявайте, докторе, вие също веднага ми харесахте...
Мъж лежи до приятелката си и влюбено я моли: - Скъпа, кажи ми онези две думи, които свързват двама души завинаги! Тя отговаря: - Бременна съм!
Американски турист отишъл в Ерусалим и решил да види Стената на плача. Качил се на такси, обаче като не знаел как се казва "Стената на плача" на еврейски, казал: - Закарай ме на това място, където вие, евреите, плачете, викате, удряте си главата в стената... И шофьорът веднага го откарал до сградата на данъчното управление.
Връща се мъж от командировка и заварва жената с любовник. - Здравейте, аз съм Иван Петров, генерален директор, а и съпруг на тази дама. - Здравейте, а аз съм изпълняващ длъжността генерален директор.
Срещат се двама приятели. Единият неотдавна се е оженил. Нежененият пита: - Е, как е семейният живот? - Абе, мани... забранено ми е да пуша, забранено ми е да пия... - И кво... вече съжаляваш, че не си ерген? - И да съжалявам ми е забранено...