Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Докато планетата е в опасност ще си тръгвам по-рано от работа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Собственик на ресторант вике един от келнерите: - Гледам, онзи тип в ъгъла вече половин час спи на масата. Защо не го изхвърлиш? - Ами, будя го на всеки десет минути, той иска сметката и си я плаща.
Професионални
03.10.2017
2,899 прегледа
Следващ →
Още вицове
Малък е света: марихуаната е разрешена в Холандия, а удивителните открития ги правят английските учени.
- Господин адвокат, нали ми обещахте, че ще оправдаят жена ми, а ето че са я осъдили? - Щях да я оправдая, господине, но по време на процеса не можах да се вредя от нея и да кажа и думичка!
Сръбска и натовска ракета се срещат над Югославия. Сръбската заговаря другата: - Чакай малко, колежке! За къде бързаш? Дай да идем да се почерпим нещо! - А, не мога! Бързам за Белград! Но сръбската ракета била много убедителна и най-накрая двете заседнали в едно заведение. Някъде след полунощ натовската ракета вече фъфлеща казала: - Ами аз май е крайно време да тръгвам! Само да можех да си спомня за къде бях тръгнала... Белград ли беше...? София ли беше...?
Програмист се прибира след работа вкъщи. Още от вратата го посреща котката и започва усилено да го лиже по ръката и да мърка. Жена му гледа учудена: — Кво й става на тая котка? Гледай как те ближе по ръката! — Как какво, мирише й на мишка…
Не винаги под слънцето се скиташ, не винаги живота ти е песен, но винаги е нужно да се питаш: Живот ли щеше да е, ако беше лесен. Не винаги преглъща се вината, не винаги времето лекува. Но винаги заплаща се цената и винаги безумно много струва!