Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-красивото нещо в природата е липсата на хора.
Бисери 3,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж чете SMS в телефона на жена си: "Чакам те днес на еди кой си адрес. Вино, шампанско, секс с мен. Твой Иван..." Мъжът побеснял, скрил се с бинокъл в апартамента отсреща и започнал да наблюдава. Пристига спортен автомобил, от него излиза Иван, в костюм, с часовник за няколко хиляди долара, обувки от крокодилска кожа. От задната врата излиза жената. Качват се в апартамента, щорите са вдигнати. Отначало пият скъпо вино в кухнята, след това отиват в спалнята... Иван се съблича, оказва се здрав красавец, бицепси, трицепси, плочки на корема, с шоколадов загар, отвсякъде перфектен. Разсъблича се съпругата на наблюдаващия: коремът й виси, ръцете й висят, целулит навсякъде.... Мъжът сваля бинокъла от очите си, закрива лицето си с ръце и казва: - Ужас, как ми е неудобно пред Иван! - Разкажете, подсъдими, как извършихте обира? - Какъв обир, господин съдия? Те сами ме помолиха. - Как така? - Ами, приближиха ме вечерта двама мъже и ми казаха: "Сваляй шапката и якето!". И аз ги свалих. От единия - шапката, от другия - якето. Това е писмо на щастието! Най-после няма нужда никъде да го препращаш! Щастието дойде при теб с това писмо, отпусни се и се наслаждавай. Но само да почнеш да го препращаш, щастието ще си замине от теб, а при теб ще се върне онзи зъбобол. А хората, на които го препратиш, завинаги ще странят от теб! Никога не го прави! Обаждане до директора на цирка: - Г-н директоре, аз мога да свиря на пиано! - Всички могат. - Да, но аз мога и да пея! - Добре, де, кой не може? - Мога да ходя по въже и да танцувам! - Друго, пълен съм с такива! - Илюзионист съм! - Добре, де добре, нещо оргинално нямаш ли? - Жонглирам... - Ама губиш ми времето, бе човече! - Но, господин Директоре, аз съм кон... Касиерката в киното недоумява: - Вие вече трети път си купувате билет! - Какво да правя – там на вратата стои някакъв идиот и ми ги къса!