Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-красивото нещо в природата е липсата на хора.
Бисери 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща и син се прибират от зоологическата градина . Детето веднага тича при майка си и й казва: - Мамо, мамо! В зоологическата градина видяхме, че между краката на слона виси нещо. Татко каза че е нещо. - Ти сега иди и кажи на баща си че межу неговите крака виси "нещо", а между крата на слона виси каквото трябва. Мутра разхожда дъщеричката си по брега на реката. На една пейка седи художник и рисува пейзаж. Мутрата го погледал малко и се обърнал към детето: - Виждаш ли дъще, как се мъчи чичкото, като си няма "Полароид"? Днес ще се проведат две шествия. Едното в подкрепа на медицинските сестри в Либия под мотото "Не сте сами", и отделно на таксиметровите шофьори - "Защо сме сами?" Когато Симеон се качил на американския кораб The World, първата му приказка била: - Къде е казиното ? Блондинка: - Не мога да спя на пълна тъмнина: не разбирам дали съм си затворила очите или не!