Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ВСИЧКО ХУБАВО В ЖИВОТА ТРЯБВА ДА СЕ ВЗЕМЕ, че не ме обича никой хич не ми и дреме!!!
Бисери 3,250 прегледа
Следващ →

Още вицове

По плановете на Господ продължителността на живота на "човека" трябвало да бъде 20 години. Но човека не бил доволен и помолил Господ да удължи живота му. Господ помислил, помислил и накрая се съгласил. За тази цел взел по малко от живота на коня, кучето, магарето, свинята... и така удължил продължителността на живота на човека. Именно поради тази причина човек живее като "човек" 20 години. След това работи като магаре, поти се като кон, яде като свиня, живее като куче... и така до 120 години (за да може да си плати всички дългове). Безалкохолната бира - първата крачка към надуваемата жена. --------- След безалкохолна бира се чувстваш някак измамен... Гости към малко момиченце: - Ау, каква красавица! Каква умница...точно като майка си! Момиченцето: - Не дай си Боже! Този човек който обичаш в мен естествено е по-добър от мен, но ти ме обичай и аз ще се постарая да бъда по-добър и от себе си. Французин, англичанин и Слафчо попаднали в плен при човекоядци. Вождът им казал: - Ще бъдете убити, сготвени и изядени, а после от кожите ви ще направим кану. Ще ви позволя да изберете как да умрете. Французинът поискал сабя, извикал "Vive la France" и се намушкал. Англичанинът поискал пистолет, извикал "Бог да пази кралицата!" и си пръснал мозъка. Слафчо поискал вилица и започнал да се боде по тялото, докато през стотиците дупчици потекла кръв. - Какво правиш? - попитал го вождът. Слафчо изсумтял: - Ще имате да взимате с тъпото си кану!