Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В западните корпорации, където хората мислят с главите си, централата се нарича Headquarters. В България се нарича седалище.
Бисери 3,233 прегледа
Следващ →

Още вицове

След като Христо Ковачки бе напълно оневинен за данъчни измами за над 16 милиона, пита адвокатите си: "Сега вече може ли да си ги харча?" Кумчо Вълчо искал да заведе заека на дискотека. - Зайо, хаиде на дискотека! - А, не! Ще ме набият. - Не се бой! Нали си с мен. Отиват до дискотеката, но в този момент от нея излиза една камила и заека: - Не, Вълчо! Не влизам! Виж този кон как са го изгърбили от бои! Разбойници хващат Червената шапчица. - Окей, сладурано! Даваме ти шанс - питам те гатанка. Ако отговориш правилно - пускаме те. Ако ли не - ще те оправим всичките поред! - Ами питайте! - Добре! Мъничко, червеничко, яде се. Що е то? - Въглища! - без да се замисля казва Червената шапчица. - Ха-ха! Добре! Хайде, момчета! Четири часа групов секс. Запотен и доволен, главатарят пита пак. - Окей! Ако отговориш, те пускаме, ако ли не - знаеш какво. - Питай! - Мъничко, червеничко, яде се. Що е то? - Въглища! - категорична е Червената шапчица. - Хайде момчета! Пак! И така 7-8 пъти. Вече грохнал, главатарят й се моли: - А,бе,момиче! Пак същата гатанка те питам! Не се ли сети? Ягодка е! Кажи ягодка! - А,въглища,въглища! Има и такива грижовни жени, които съжаляват съпрузите си и използват чужди мъже, за да ги отменят в някои задължения. В една държава имало група ге*ове, които трябвало да бъдат премахнати. Държавата ги изпратила на самотен остров. В продължение на 3 седмици от държавата им изпращали храна и вода, но после спряли да се грижат за тях. Ге*овете вече си били избрали началник и един от групата го попитал: - Шефе, какво ще правим? Спряха да се грижат за нас! Началникът отговорил: - Спокойно, утре ще вали, но ще валят п*шки! Ге*овете много се зарадвали и легнали да спят. На другата сутрин началниът станал и видял, че няма никой. Отишъл на на брега и какво да види - всички мъже забучили глава в пясъка и вирнали г*зовете нагоре. Изведнъж от морето изплувал корабокрушенец. Отишъл при тях и викнал на първия: - Ей, извинявай, чуваш ли ме? - но никой не отговорил. Извикал на втория: - Ехо, здравейте! - но пак никой не отговорил. Накрая решил да бръкне в дупето на третия от тях. Бръкнал му, а ге*ът си отровил главата от пясъка и казал: - Началник, взе да прикапва!