Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама мъже пикаят в една тоалетна, единият нормално, а другия - като лейка. Първият запитал лейкаджията: - Защо пикаеш така? А той му отговорил: - Защото снощи ми правиха свирка и затова. - Ами какво от това, и на мене ми правиха, но си пикая нормално - казал първия. - Ми хубаво, ама мойта беше гнуслива и го държеше с две вилици.
Семейни 3,254 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питали радио Ереван: - Защо великият словенски отбор се казва Публикум? - Защото преди мач на отбора си избират 11 играча от публиката!!! Най-коварните момичета след класическата фраза "никакъв секс преди сватбата" добавят "повече". Дете влиза в стаята на баща си и пита - Тате, тате, какво правите? А бащата отговорил: - Братче ти правим. След 5 минути пак влезнал и видял майка си върху баща си и питал - Мамо, мамо, какво правите? А майката: - Правим сестриче, мойто момче. След малко той пак влезнал и видял как баща му лашка майка му на задна прашка... И момчето казва: - Не искам кучееееееееее!!! Примрял от глад човечец се свлякъл под едно дърво в гората и с последни сили започнал да се моли на дядо господ: - Господи, пусни ми едно парченце месо, моля ти се бе господи. И хоп отгоре паднало парче месо. Учудил се човекът, но го изял и се замолил втори път. Отново Господ се смилил. Така три-четири пъти, докато не погледнал нагоре. Що да види? Един прокажен седнал на дървото и хвърлял части от тялото си - "Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича..." Купили ново колело на Иванчо. Брат му гледал през прозореца как Иванчо кара колелото и викал на майка си: - Мамо, батко кара с една ръка... мамооо, батко кара без ръце... мамооо, батко кара без зъби...