Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вози се ББ за поредното откриване на спортната зала( тя е една, и не че е готова, но все нещо й откриват;-) и се оплаква: - Ама какъв е този път, целия на кръпки, просто ужас! - Господин Генерал, това е "Цариградско шосе"!
Политически 2,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

И принцът ... цеунал жабата и тя се превърнала в принцеса. С кайма и кашкавал. Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала - Не отваряйте на никого, ако някой почука паролата е "Ям люти чушки". Но случайно вълка чул паролата и след малко отишал да почука с престорен глас: - Отворете аз съм майка ви. Козлетата попитали за паролата, а той отговарил: - Ям люти чушки. Най-малкото козле казало: - Яж си ги, ние имаме шпионка!!! Веднъж една блондинка засякла с колата си джип. Шофьора на джипа накарал блондинката да отбие на близкия паркинг. Двамата слезли от колите и ядосания шофьор на джипа нарисувал кръг с тебешир около блондинката. Казал й: - Ако излезеш извън кръга ще ядеш здрав пердах! След това, той счупил фаровете на колата на блондинката. В резултат на това блондинката се засмяла. Шофьорът на джипа се ядосал още повече и счупил предното стъкло. Блондинката се засмяла още повече. Другия шофьор побеснял и нарязал гумите. Блондинката почнала да се търкаля от смях. Не издържал другия шофьор и попитал: - Кажи ми сега, за какво се смееш!? Блондинката отвърнала: - Докато не гледаше прекрачих линията на кръга! Пред умната жена си сваляй шапката, пред красивата гащите... Швейцарец и българин спорят кой от двата езика-швейцарският-немски или българският е по-труден за научаване? - Ние пишем "Ich bin", а изговаряме "Иш биш" - казал швейцареца. - А пък ние-гордо се изпъчил българина, пишем "Какво?", а произнасяме: "Ъ?".