В дискотека се срещат готина мацка и един симпатяга. Той я пита:
- Искаш ли да направим един фокус?
- Искам, какъв е?
- Взимаме такси, отиваме в нас, правим, каквото правим и после ти изчезваш…
Едно хубаво маце отива на доктор.
- Докторе, редовно се къпя, спазвам много личната хигиена, но почти всеки ден ми се появяват едни тъмни петна от вътрешната страна на бедрата.
Съблякла се тя, огледал доктора бедрата и я пита:
- Приятелят ти носи ли обици?
- Носи златни и на двете уши.
- Да му кажеш, че са фалшиви...