Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Излиза от лекарския кабинет една блондинка и си мърмори: — Риба? Не. Водолей? Не. Козирог? Не. Връща се в кабинета и пита: — Какво казахте докторе, че имам? Нещо от хороскопите? — Рак имате госпожо! Рак!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
...от близката горичка се чу кръшен момински смях, който скоро се превърна в женски...
Разни
03.10.2017
1,812 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Всички считат, че съм се омъжила за идиот. - Скъпа, те имат предвид, че само идиот може да се е оженил за теб.
Поручик Ржевски е ранен в сражение и остава назад с обоза. Неговият полк напредва бързо и громейки врага стига до един град. Виждайки беззащитно население хусарите се поотпуснали... Първия ден изнасилили всички жени. Втория ден изнасилили всички мъже. Третия ден изнасилили всички деца. Четвъртия ден изнасилили всички старци. Петия ден изнасилили всички животни. Шестия ден изнасилили всички трупове... На седмия ден пристигнал Ржевски с обоза и започнали извращенията.
Давама борци и щефа се возели на БМВ-то си и не щеш ли изведнъж пред тях изкача едно магаре и те бум право в него. Излизат борците от колата, гледат калника смачкан,какво да правят? Единият казал: -Абе ще надуем през ауспуха и ще се оправи!- надували те ,надували нестава. В това време минало друго БМВ с борци и като разбрали какво правят рекли: -Абе момчета много сте тъпи да знаете. Как искате да стане нещо като не сте затворили люка.
Шеф се връща с подчинените си от погребение на техен колега и им се кара: - Бива ли така бе! Горката вдовица... Разбирам, че много го обичахте Пешо, ама трябваше ли да викате "готин пич беше!" и да го подхвърляте във въздуха?
- Мъничко, сивичко, тежи един килограм - що е то? - Мишка с наднормено тегло.