Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели си говорят. Единият казва: — Моят брат е на зърнена диета! Другият: -Така ли? И какво яде? Първият: — Всичко, което зърне на масата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Хаим, днес е Рождество Христово, да отидем да пийнем! - Мони, този празник не е наш. - Хаим, не мога да разбера, защо един евреин да не може да пийне с друг евреин за рождения ден на трети евреин?!
Разни
03.10.2017
2,822 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Полицията издирва човек с едно око на име Драган. - А как се казва другото му око?
Вървял си Иванчо към ТУ. Стигнал и що да види, няма го! На мястото на ТУ само една поляна и на нея кротко си пасат овци. Пита Иванчо овчаря: — Къде е ТУ? — ТУ изгоря – отговаря овчарят. — Моля?! — ТУ изгоря – отговаря овчарят. — Моля?! — ТУ изгоря – отговаря овчарят. — Моля?! Овчарят се ядосал: — Стига с това моля, ти глух ли си или какво? — Не, просто ми и приятно да ми го повтаряте…
Мечка среща човек в гората и го пита: - Ти кой си? - Аз съм турист. - Не е вярно. Аз съм турист, а ти си закуската на туриста.
Син се обажда на майка си: - Мамо, ще се женя! - Много се радвам, сине! - Ама да ти кажа отсега - тя е негърка… - Е, няма нищо, ние не сме расисти. - И малко накуцва, и недовижда с едното око… - Е, щом си я харесваш. - И има четири деца. - Няма лошо. - И всичките ще живеят с нас. - Нека заповядат - идвайте вкъщи. - Ама къде ще се съберем в тоя едностаен апартамент? - Няма страшно, татко ти като чуе и направо ще хване гората. - А ти? - А аз ей сега като затворя телефона, ще падна и ще умра от щастие за теб.
Военен лагер някъде в планината. Старшината излиза сутринта от палатката и се провиква: - Колко е хубаво сред майката природа! А ехото по навик отговаря: - Майката, майката, майката...