Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една блондинка си вървяла по улицата и пада в една канавка. Излиза от нея казва: - Е-е-е добре, че беше отворена, че нямаше да мога да изляза.
Тъпизми 4,376 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки се срещат и се разприказват. Първата: - Муцка, да ти кажа, аз знам немски! Втората: - Така ли! Я кажи нещо на немски де? - Good morning. - Aма това е на английски. - Охооо, аз съм знаела и английски Българска особеност - да откраднеш от строителството на пътища, да си купиш скъпа кола и да я разбиеш по лошите пътища. Колко мъже са нужни, за да отворят бутилка бира? - Николко. Бутилката трябва да е отворена, когато ТЯ я донесе. Блондинка се вработила като полицайка. И стои си тя едни ден на някаква улица, и изведнъж и дошла менструацията. Много и станало кофти, обаче нямало как да напусне и се обадила в участъка, обяснила каква е ситуацията и помолила да дойде някой от колегите да я замени. Така си чакала три часа. Взела да се изнервя, понеже нямала дамски превръзки, а никак не смеела да напусне. След дълго чакане, дошъл един от колегите пиян. Тя го питала: - Защо идваш чак сега бе, и то пиян. - Ами как да не съм пиян ма колежке. Като се обади и каза че ти е дошъл мензиса, първо началника ни почерпи всички по една ракия, след това заместник началника, след това Иван, па Пешо, и така всички. Как да не съм пиян. Холандски юристи си блъскат главите - как да опишат законодателно равенството и на двамата мъже в брака.