Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Секретарката внася кафето и сутрешните вестници в кабинета на кмета. - Нещо много сме намръщени днес - опитва се да се пошегува той, оглеждайки сексапилния й тоалет. - Не бих искала да го сметнете за заплаха, Г-н Кмете, но... - Какво? - Ако не ми повишите заплатата, ще бъда принудена да напиша мемоарите си...
Разни 2,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай влиза в бара, оглежда внимателно, приближава и пита бармана: - Да се е мяркала някоя червенокоса блондинка в бара тези дни. - Абе вие пак ли подгонихте извънземните? - Как се сети? - Ами на земята няма червенокоси блондинки. При треньорката на националния отбор по фигурно пързаляне идва едно момиче и казва: - Трябва да ме вземете в отбора! - А какво можеш? - Мога на голяма скорост да напиша осмица на леда. - Това го могат всички! - Аз пиша с римски цифри! Когато жените си вдигнат крайниците така, това не ще да е от жегата. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. - Йордан Йовков - "По жицата" Вечерта преди бала малката фея намира Пепеляшка да плаче. - Защо плачеш, Пепеляшке? Пепеляшка мълчи. И рони горчиви крокодилски сълзи. Питала разпитвала феята и най-накрая Пепеляшка казала, че е неразположена. Тогава малката фея и направила тампон и й го дала. Пепеляшка е вече щастлива и отива на бала. По едно време голямата фея намира малката фея да плаче. - Защо плачеш ? - За Пепеляшка ... - Е нали си има рокля и кристални обувки ... нали е на бала ?!? - Е да ама е неразположена ... - Ти не й ли даде тампон ? - Дадох й, но забравих да й кажа, че в полунощ тампонът ще се превърне в тиква Чък Норис е убил Бен Ладен… като го е сръчкал във Фейсбук.