Зайо Байо както си ходи из гората гледа една мравка и без да се замисли я убил. Продалжава да върви и гледа в горската кръчма една бутилка с малко бира в нея, изпива я. Прибира се в тях удря си една чекия, усмихва се самодоволно и казва:
- Ехххх... това е животът убийство, секс и алкохол!
Младеж и девойка, ама опитали всичко от секса, та чак им станало скучно вече и се чудят к’во да правят. По едно време младежа казва:
-Абе, да ти кажа, казаха ми много секси било да се изсереш на нчкои в устата.
Девойката само това и чакала.
-Обаче ти ще си пьрви.
Ок - казало момчето.
Станало момичето и му се изсрало в устата, и казало:
-Хайде сега е твой ред!
Младежът няма на кьде, клекнал отгоре и напьва ли напьва, ама не става, пак напьва, пак не става, и леко простенал "Не могаааааа..." и девойката се разплакала:
-ТИ НЕ МЕ ОБИ4АААААШ.!