Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапаев и Фурманов попаднали в плен при белите. Хвърлили ги в тъмницата. Първо дошли за Чапаев. Искали да им издаде военни тайни. Били го, много го били, чак се изморили, но Чапаев мълчал. Върнали го обратно в тъмницата. Фурманов като го видял се ужасил. Василий Иванович: - Казах ти аз: "Давай да си запишем". А ти: "Да запомним, та да запомним"...
Разни 2,191 прегледа
Следващ →

Още вицове

ББ се оплакал в телевзионно интервю, че "Седя си като куче сам в Бояна и гледам футбол..." с надеждата медиите поне малко внимание да му отделят :-)))) И в секса е като в спорта - главното е не победата, а участието... И Аспарух извадил меча си, забил го между краката си и казал: "Тук ще бъде България" (Учителка по история) И ако искате да знаете, господа студенти, aз съм изпратен тук от Софийския университет, а там глупаци не държат... (Лектор) Колеги, каква е разликата между маса и тегло... Това, че на Земята и луната 1 кг чушки тежи различно... Следователно е по-изгодно да си купим чушки от Луната, от опит го знам... Имате на разположение 5 минути... Остават ви още 4 мин. и 99 сек. Копай от мен до другото дърво... Смееш се, а? Тогава ще копаеш от оградата до обяд!!! Прибират се седемте джуджета в хралупата. Първото веднага изревало: - Кой ми ял с лъжичката!?! Второто се стъписало: - Кой ми е сядал на столчето!?! Третото проплакало: - Кой ми е пил от чашката!?! В това време седмото погледнало към креватчето си и бързо им се скарало: - Стига сте се карали! Хайде да си лягаме... Умрели бабка, жена на 30г. и младо девойче на 12г. Пред вратата на рая ги чака Св.Петър и казва: - Сега бабе, сядай на онова колче ако потече кръв влизаш, ако не в ада. Сяда бабката няма кръв - в ада. Св. Петър пак : - Сядай - на 30г. И тя к’во да прави сяда и пак няма кръв и тя в ада. Св. Петър пак: - Сядаи на колчето - вика на 12г. Сяда тя и потича кръв. Св. Петър: - Влизай в рая. - А, не искам. - Тогава в ада. - А и там не искам. - А каде искаш? - учуден пита - На колчето, на колчето искам.