Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отива програмист да се снима за паспорт, питат го: - Какъв формат да е? - В "jpg" разбира се!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Имаш ли голи снимки на жена си? - Не, разбира се! - Хм...Искаш ли да ти дам малко?
Семейни
03.10.2017
3,130 прегледа
Следващ →
Още вицове
При мъжете е прието IQ-то да се мери в сантиметри.
- Новопостъпил нюйоркски полицай за пръв път излязъл с патрулна кола. Сержантът му дал по-опитен партньор. След час ги пратили да разпръснат група хора, които се мотаели на ъгъла на Четирийсет и трета улица. - Аз ще се справя сам - възбудено заявил новобранецът. Когато стигнали на Четирийсет и трета улица и видели малката тълпа на ъгъла, той скочил от колата и извикал: - Добре, разкарайте се. Нямате ли си домове? Тълпата не бързала да изпълни заповедта, затова полицаят повторил: - Хайде, разотивайте се. Озадачени, хората бавно тръгнали в различни посоки. Новобранецът се качил в колата. - Не беше зле, а? - гордо попитал партньора си той. - Да, добре се справи. Жалко, че беше автобусната спирка…
Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора - "Камера... работи".
Ранна утрин. Дъщерята за мляко, тъщата плете, зетят чете вестник. - Извинявай, зетко, - казва тъщата - мога ли да те питам една работа? Ако сега дойдат тука едни турци чалмалии с ятагани и кажат: "Зетко, опъвай бабата или ти режем главата!" Ти какво ще направиш? - Ами, бабо, кво да правя, мил ми е живота. - Че кво чакаш тогава, турци ли да дойдат?
- Как пияница вика котката си? — Мац сипи, сипи, сипи…