Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В затвора. Надзирател към затворник: - Иванов, дошли са ви на свиждане! - Кажете, че ме няма!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Няма значение от къде идваш, въпроса е на къде си тръгнал.
Бисери
03.10.2017
3,161 прегледа
Следващ →
Още вицове
От втора стая се обаждат на рецепцията,но тя е до тоалетна,и телефона го вдига Гошо от охраната,който не знае Английски. Чува: - Тea to room two(Ти ту рум ту)= чай за втора стая], Помисля си,че някой се бъзика,и отговаря: - Там та рам там
Eдин мъж влиза в аптека и пита: - Имате ли черни презервативи? - А защо са ви точно черни? - пита учудено аптекарката. - Комшията почина и аз искам да изкажа съболезнованията си на жена му!
Две мутри отиват на лов. Както си ходят, единият вдига пушката, прицелва се, но не стреля! Другият му вика: - К`во правиш, бе? Що не стреля? К`во виде?! - Ъъъъ, абе мина една коза! Ама не стрелях, щото може да е питомна! - Абе как ше е питомна бе тъпак?! Тука у гората къдет` к`вот` има всичко е диво! Продължават из гората и по едно време тоя същият вдига пушката и стреля. - К`во стана, бе? К`во утрепа?! - Ъъъъъ абе, мина нек`ва дива бабичка, разбираш ли!?!
БМВ стои на светофар, изведнъж се чува силен трясък , излизат 5 дебеловрати момчета и какво да видят в задницата на БМВ-то се врязала една запорожка, а от нея излиза едно дрбно старче. - Ех дядка, какво да те правим сега а ? - Спокойно момчета, ето ви телефона на сина ми той е директор на птицекомбинат, звъннете му той всичко ще оправи. Обадили се мутрите и зачакали, на петата минута пристигнали четири бронирани джипа с барети..................и настанало страхотно меле............ До стареца се приближава един мъж и му казва: - Ех тате, колко пъти да ти повтарям, че не съм директор на птицекомбинат, а командир на отряд "СОКОЛ".....
Катаджия спира блондинка с личния й автомобил. - Добър ден, духайте за алкохолна проба - полицаят. - Е не може ли първо малко да се поцелуваме де!!! - блондинката.