Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трима борци заседнали в асансьор. Единият започнал да вика: - Помощ! Помощ! Никой не се отзовал. Тогава викнал и вторият: - Помощ! Помощ! Пак нищо. Накрая се обадил третият: - Вижте какво момчета, трябва да викаме заедно! - Заедно! Заедно! - викнали и тримата.
Борци 3,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

При гледачката: - Вие сте щастлив човек, господине! Никога през живота си няма да узнаете какво е болест! - Това никак не ме радва! - Но защо?! - Защото завършвам медицина... - Чу ли последния политически виц? - ??? - Прибира се една жена от доктора и казва: "Скъпи, това което мислех за оргазъм се оказа, че е астма. - А къде е политиката? - Това е за днешната демокрацията в България... Шефът на заразното отделение вижда дежурната лекарка и две сестри да налагат здраво един пациент и учудено пита; - Докторе, какво става? Защо биете пациента? Докторката отговаря; - Как защо, шефе! От 7 години го лекуваме от жълтеница,а той едва днес се сети да ни каже, че е китаец! Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала — Не отваряйте на никого, ако някой почука паролата е „Ям люти чушки“. Но слочайно вълка чул паролата и след малко отишал да почука с престорен глас: — Отворете аз съм майка ви. Козлетата попитали за паролата, а той отговарил: — Ям люти чушки. Най-малкото козле казало: — Яж си ги, ние имаме шпионка!!! - Докторe, когaто искам да правя секс с жена си, членът ми винаги гледа към обувките. - Вдигнете обувките на шкафа. Следващия.