Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
-Никакъв любовник не си! -каза тя. -Че, как успя да го разбереш само за две минути?-попита той
Семейни 3,029 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри в съседни килии на затвора си чукат по стената: - Брато, ЧНГ! - Каква Нова година бе, още е жътва? - Идвам от следователя, каза ми, че ни дават по още една година… - Ало, може ли да ме запишете във вечерната гимназия? - Кой се обажда? - Един второкласник, на който много му се спи сутрин. Спират борбата от Олимпиадата...само у нас ще останат популярни борците. По какво се различават Русия и САЩ: този, който сяда на стола на руски губернатор, в Съединените щати сяда на електрическия стол. В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!!