Стоят трима програмисти в кафе. Покрай тях минава блондинка.
Първият:
— Леле, тая какъв процесор има!
Вторият:
— И опциите са супер!
Третият:
— Да, ама е само Read Only!
Двама пияници си говорили... И единият казал на другия абе знаеш ли какво е "светлинна скорост" и другия пияница отговорил разбирасе че знам "светлинна скорост" е това да извадиш ботилка студена бира от хладилника без да светне лампи4ката :) ха-ха-ха-ха-ха