- Младеж, я стани та да седне поне една от двете дами, които стоят прави! - казва в трамвая дебел мъж на тинейджър.
- Защо да стана аз? Стани ти, та да седнат и двете!
Американски лекар казва:
- При нас понякога се случва да лекуваме една болест, а болния умира от друга…
Руският му колега отговаря:
- Ние нямаме такъв проблем… от каквото лекуваме, от това умира пациента.