Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американски лекар казва: - При нас понякога се случва да лекуваме една болест, а болния умира от друга… Руският му колега отговаря: - Ние нямаме такъв проблем… от каквото лекуваме, от това умира пациента.
Лекари 3,612 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно детенце казало на майка си: - Дай 20 стотинки за закуска! Тя му дала и то ги изяло. В Пловдив на главната по кафетата всеки сяда, така че да гледа кой минава. Само тези който са с гаджета сядат с гръб да не се разсейват. Принцът: — Ще се омъжиш ли за мен? Пепеляшка: — … не! И двамата заживели щастливо… Конят се оплакал на магарето - Леле, счупват ме от работа! Цял ден и цяла нощ работя - не издържам вече... Магарето посъветвало коня да пусне писмо с оплакване до агенция за защита на животните, обаче конят като чул и отсекъл - Аааа не! Тоя шефа ако разбере, че мога да пиша ще ме фане и в офиса да работя!! Доктор, адвокат и мениджър обсъждат предимствата на жената и любовницата. Адвокатът казал: - Със сигурност любовницата е по-добра. Ако имаш жена и иска развод, това би причинило много законни проблеми. Докторът казал: - По-добре е да имаш жена, понеже чувстовто за сигурност намаля стесът и е добре за здравето. Накрая мениджърът казал: - И двамата грешите. Най-добре е да имаш и двете. Така, когато жената мисли, че си с любовницата, а любовницата мисли, че си с жената, ти можеш спокойно да идеш в офиса и да свършиш малко работа.